of probeer VIN lookup

Milltek MSSUB171 Resonated Front Section – Subaru WRX STI Sedan (2014–2021) Middendemper RVS
Milltek MSSUB171 resonated front section voor Subaru WRX STI Sedan (2014–2021). RVS middendemper, betere flow en sportieve sound.
Wordt tussen vrijdag 12-06-2026 en uiterlijk woensdag 24-06-2026 verstuurd
Uitgebreide beschrijving
De Milltek MSSUB171 resonated front section is een middendemper en vormt een essentieel onderdeel van het Milltek cat-back uitlaatsysteem voor de Subaru Impreza WRX STI Sedan (2014–2021).
Deze resonated uitvoering is ontworpen om een diepe, sportieve en verfijnde uitlaatsound te leveren zonder storende resonantie in het interieur. Tegelijkertijd wordt de uitlaatgasdoorstroming geoptimaliseerd, wat bijdraagt aan soepelere prestaties en een verbeterde rijervaring.
De MSSUB171 is vervaardigd uit hoogwaardig roestvrij staal en biedt een perfecte pasvorm binnen het Milltek systeem. Ideaal voor wie sportieve prestaties wil combineren met dagelijks comfort.
Belangrijkste kenmerken
Origineel Milltek onderdeel (MSSUB171)
Resonated middendemper (gebalanceerde sound)
Gemaakt van hoogwaardig RVS
Verbeterde uitlaatgasdoorstroming
OEM-pasvorm binnen Milltek systemen
Onderdeel van Milltek cat-back systeem
Geschikt voor
Subaru Impreza WRX STI Sedan
Bouwjaren: 2014 – 2021
Milltek

